System motywacyjny

Nie wiesz, jak zmotywować pracowników swojej firmy do jeszcze efektywniejszych działań, kreatywnego myślenia, poprawy kompetencji oraz pogłębiania wiedzy? A może chcesz zmniejszyć rotację, przekonać do siebie młode utalentowane jednostki?


Nie wiesz jak to zrobić?

Podpowiadamy:

Obudź w nich pozytywną energię i pasję do życia! Nic nie motywuje tak skutecznie, jak sportowa rywalizacja! W dobie dzisiejszych czasów, sport odgrywa kluczową rolę w życiu młodych, pełnych ambicji ludzi.
W dodatku świetnie rozładowuje napięcie i niweluje stres, a ludzie którzy żyją aktywnie mają więcej energii i wigoru do działania. Sport uczy przewodzenia ale też podporządkowania się, negocjowania swoich celów i potrzeb trenując uczymy się mechanizmów przydatnych w życiu i w pracy. W dodatku wpływa na dobre samopoczucie i wysoki poziom endorfin, dzięki którym pracownicy będą bardziej efektywni!


PilkaNaHali.pl wychodzi z pomocą i oferuje bogaty pakiet zajęć sportowych


Twój pracownik na pewno znajdzie dla siebie ulubioną aktywność sportową!

Oferujemy szeroki wachlarz ofert dostosowanych do potrzeb Twoich pracowników, jeżeli jesteś zainteresowany odezwij się do nas na [email protected] , a przygotujemy propozycję dostosowaną do Twoich preferencji.


Korzystanie z klasycznej PNH - pakiet wejściówek


Istnieje możliwość masowego zakupu wejściówek na wszystkie nasze codzienne zajęcia, których w szczycie sezonu mamy ok. 200 miesięcznie! Głównie siatkówka, ale też piłka nożna, ręczna, badminton czy koszykówka - np. spontanicznie po pracy z grupą znajomych z teamu. Gra u nas kilkanaście firm, a średnia wieku ludzi, których można spotkać w drużynie wynosi 30 lat (średnia z ponad 11 000 Graczy w Warszawie). Od teraz, każdy spontanicznie bądź regularnie może uczęszczać na mecze/treningi ze sportów drużynowych w najpopularniejszych dyscyplinach w Polsce w zakresie benefitów od pracodawcy! W zależności od preferencji możemy zaproponować pakiet jednorazowych kodów na wybraną dyscyplinę np. piłka nożna, siatkówka, pakiet ogólnodostępny na wszystkie dyscypliny, pakiety z ograniczoną liczbą wejść 100/200/500, czy indywidualne konta dla pracowników.


Indywidualne zajęcia dla pracowników Państwa firmy


Wynajem hal, boisk pod wybraną przez Państwa dyscyplinę, kompleksowa organizacja zajęć, czy udostępnienie narzędzia do zapisów - widocznych tylko dla Państwa pracowników. Oferujemy również zajęcia z trenerami, zajęcia przygotowujące do lig firmowych itp. Zapraszamy do kontaktu, a z pewnością uda nam się stworzyć dla Państwa idealną ofertę, spełniającą potrzeby Państwa firmy.

Dodatkowo, współpracujemy ze znanymi platformami motywacyjnymi.