O nas

PilkaNaHali.pl jest serwisem, który ułatwia życie wszystkim miłośnikom sportów drużynowych.

Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem treningów m.in w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna czy siatkówka z trenerem! Jesteśmy otwarci na nowe dyscypliny i cały czas powiększamy naszą ofertę, aby była jeszcze bardziej ciekawsza! Jest duża szansa, że w przyszłości na naszej stronie znajdzie się sport, którego właśnie szukasz!

Działamy na terenie całej Polski głównie w miastach: Warszawa, Kraków, Poznań i Trójmiasto, ale z dnia na dzień „rośniemy” w siłę! Doskonale wiemy, jak ciężko zebrać pełen skład do gry, a co dopiero znaleźć odpowiednie boisko. Dołączając do naszego grona, te problemy przestaną dla Ciebie istnieć, zapomnisz o nich :)  Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i zarejestrować się na jeden z ponad 300 treningów miesięcznie. My zorganizujemy drużynę, boisko i wszystkie formalności - Tobie pozostaje tylko przyjść i cieszyć się swoim ulubionym sportem. Możesz przyjść sam lub zabrać ze sobą grupę swoich znajomych, ogromnie cieszy nas świetna frekwencja aktywnych osób! Trenują z nami zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Różne lokalizacje, dni i godziny przygotowane z myślą o Twoim komforcie! 


Sporty drużynowe to nie jedyna ścieżka naszej działalności! Organizujemy integracje firmowe, imprezy dla dzieci, pikniki, turnieje, dni miast i wiele innych. Postaw na doświadczenie i spraw aby Twoje wydarzenie okazało się niezapomnianym dniem z ogromną dawką energii wraz z naszą pomocą!

 

Team PNH - musimy się poznać!

PilkaNaHali.pl to team młodych, pełnych energii i zapału do działania ludzi, których połączyła wspólna sportowa pasja. Wspieramy różnego rodzaju inicjatywy związane z propagowaniem sportu w Polsce. Naszą misją jest zaszczepianie miłości do sportu wśród jak największej liczby Polaków. Każdego dnia małymi krokami witamy nowe osoby w najszej społeczności, które kochają aktywność aktywną fizyczną i mamy nadzieję, że będzie ich coraz więcej! Poznajmy się!