Eventy

Organizacja eventów


eventy

Sporty drużynowe to nie jedyna ścieżka naszej działalności. Zajmujemy się także kompleksową organizacją eventów o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Organizujemy integracje firmowe, imprezy dla dzieci, pikniki, turnieje, dni miast, imprezy masowe.


Eventy z PilkaNaHali.pl to przede wszystkim duża dawka:


  • humoru
  • adrenaliny
  • dobrej zabawy
  • i wielu niezapomnianych przeżyć!

Zobacz to sam!

Nasze realizacje:

Organizujemy

Integracje firmowe

Szukasz pomysłu na integrację firmową? Świetnie trafiłeś! Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych: team building, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne dla firm. Z nami każda forma integracji jest możliwa, od kilkugodzinnej zabawy, po wielodniowe wyjazdy.

W naszym menu eventowym posiadamy ponad 100 atrakcji i jeszcze więcej nietuzinkowych pomysłów, dzięki którym realizujemy eventy w różnych warunkach przez cały rok wiosna, lato, jesień, zima! Gwarantujemy, atrakcyjne scenariusze zabaw, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Najczęściej wybierane atrakcje:

Wyróżnia nas profesjonalizm i elastyczność w działaniu. Każdą ofertę zawsze starannie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów wymagań, sugestii i budżetu. Podejmiemy się każdego wyzwania.
Zobacz nasze oferty. PDF
Koniecznie dołącz do firm, które już skorzystały z naszych usług i z chęcią do nas wracają!

Imprezy dla dzieci i szkół


W naszym menu eventowym posiadamy również atrakcje dla dzieci, które uatrakcyjnią m.in. zielone szkoły, kolonie, obozy, półkolonie, ferie, zabawy tematyczne w szkole (Mikołajki, Dzień dziecka). Gwarantujemy mnóstwo ruchu i wspaniałej zabawy! Nasze bogate doświadczenie sprawia, że dzieci podczas zabaw czują się swobodnie i naturalnie. Oferowany program zawsze dostosowany jest do liczby uczestników, ich wieku, a także sprawności fizycznej.

 

Mamo, tato - chodźmy na to!

Pikniki, Turnieje, Dni Miast, Imprezy Masowe


Wachlarz naszych możliwości i doświadczeń jest bardzo szeroki.
Organizacja eventów to nasza pasja, dzięki temu zawsze są na najwyższym poziomie.

Pikniki

Turnieje

Narodowy dzień sportu