Projekt "Animator"

 

 

PilkaNaHali.pl startuje z nowym projektem “Animator”, dzięki któremu możecie korzystać z karty MultiSport na...swoich treningach!

 

 

 

 

Mamy coś dla Ciebie!

Organizujesz zajęcia, ale czasem brakuje Ci składu? Masz dość ciągłego namawiania grupy, aby przyszła na Twoje zajęcia?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zostań naszym Animatorem, zamieść swój trening na naszym portalu i nie martw się dłużej o kompanów do gry.

 

Kim jest Animator?

Animator to osoba, która na własną rękę organizuje zajęcia, wynajmuje i opłaca obiekt, koordynuje wydarzenie. To właśnie dla tej osoby portal PilkaNaHali.pl jest ułatwieniem, dzięki któremu może sprawniej pozyskiwać nowych Graczy i dbać o frekwencję na swoich zajęciach.

 

Czym są zajęcia Animatora?

To zajęcia organizowane z pasji i z miłości do sportu! Organizatorami zajęć sportowych są osoby prywatne, które organizują zajęcia o charakterze niekomercyjnym (to znaczy, że Animator nie zarabia na tych zajęciach! A środki jakie otrzymuje w całości pokrywają koszty związane z wynajęciem hali sportowej bądź boiska).

Na zajęciach Animatora obowiązuje Regulamin zajęć "animator" i ogólnie przyjęte zasady w naszym portalu.

 

Jak dodać zajęcia w portalu?   

Aby zostać naszym Animatorem: 

1. Napisz do nas na kontakt@pilkanahali.pl lub zadzwoń pod numer + 22 30 78 455

Podaj nam podstawowe informacje dotyczące Twoich zajęć:

- Gdzie gracie?

- Kiedy i o której?

- Czy masz stałą ekipę i ilu Graczy zazwyczaj Wam brakuje?

- Czy masz sprzęt potrzebny do zajęć (np. piłki), czy każdy z Graczy musi je ze sobą zabrać?

- W jaki sposób chcesz pobierać płatność za zajęcia (NOWOŚĆ! W ramach projektu możesz uczestniczyć w zajęciach z kartą MultiSport! Zobacz: MultiSport wkracza do gry! )

2. Załóż konto w naszym serwisie PilkaNaHali.pl

3. Dodaj zajęcia na stronie


My zajmiemy się formalnościami - przygotujemy dla Ciebie porozumienie (wzór porozumienia) i wszystkie potrzebne dokumenty, a Ty poświęć ten czas na roztrenowanie, bo od teraz zobaczysz, co to znaczy prawdziwe pilkohalowe granie :P

 

 

 

 

Jak to działa?
- Jeśli jesteś Animatorem i chcesz by na Twoich zajęciach można było grać bez opłat za okazaniem karty MultiSport, powiedz nam to lub zaznacz w momencie dodawania zajęć w naszym serwisie
- Jeśli Twoje zajęcia przejdą poprawną weryfikację, skontaktujemy się z Tobą w celu dopełnienia drobnych formalności
- Twoja ekipa do rozliczenia zajęć, będzie mogła użyć karty MultiSport.

- Jeśli Twoje zajęcia odbędą się zgodnie z naszymi zasadami, PilkaNahali.pl przeleje środki Animatorowi za każdego Gracza, który uczestniczył w zajęciach dzięki Karcie MultiSport – tak, abyście mogli się po równo zrzucić na obiekt sportowy!

 

Prawda, że proste?


Skontaktuj się z nami i zacznij cieszyć się grą w pełnym składzie!

 

 

 

 

Jak zapisać się na zajęcia Animatora?

Na zajęcia Animatora możesz zapisać się tak jak na każde inne zajęcia w naszym serwisie. Wystarczy, że zarejestrujesz konto i wpłacisz kaucję (o kaucji przeczytasz więcej tutaj). Następnie wykupisz miejsce na wydarzenie, które Cię interesuje. Jeśli chcesz na takich zajęciach uczestniczyć dzięki karcie MultiSport, wybierz odpowiednią metodę płatności za wydarzenie.