Akcja 4+1

“Systematyczna praca POPŁACA!”

To reguła stara jak świat, przez co doskonale znana każdemu sportowcowi.

 

 

W ramach akcji “4+1 NA ZAJĘCIA Z TRENERAMI PNH” nagradzamy Twoją odpowiedzialność i regularność w podejściu do treningów.

 

Za każde cztery obecności na treningu z instruktorem

(w przeciągu czterech tygodni i z założeniem minimum jednej w każdym tygodniu)

dostajesz od nas darmowy voucher na piąte zajęcia z trenerem.

 

Równanie “4+1” mówi tu wszystko. I obowiązuje u nas do końca czerwca.KIM JESTEŚMY?

PilkaNaHali.pl jest serwisem, który ułatwia życie wszystkim miłośnikom sportów drużynowych.

Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem treningów m.in w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna! Działamy na terenie całej Polski głównie w miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań i Trójmiasto, ale z dnia na dzień „rośniemy”.

 

Doskonale wiemy, jak ciężko zebrać pełen skład do gry, a co dopiero znaleźć odpowiednie boisko. Dołączając do naszego grona, pozbędziesz się tych problemów. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i zarejestrować się na jeden z ponad 200 treningów miesięcznie. My zorganizujemy drużynę, boisko i wszystkie formalności - Tobie pozostaje tylko przyjść i cieszyć się swoim ulubionym sportem. Możesz przyjść sam lub zabrać ze sobą grupę swoich znajomych. Trenują z nami zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Sam wybierasz poziom, miejsce, godzinę i dyscyplinę sportu.Jak wziąć udział w Akcji?

 

1. Dołącz do zajęć siatkówki z trenerem, pracuj ciężko i pamiętaj o tak ważnej w systematyczności :)

2. Po odnotowaniu czterokrotnej obecności na treningu z instruktorem (dowolnym, ale z zachowaniem zasady minimum jednego treningu w tygodniu oraz nieprzerwanej obecności cztery razy z rzędu) zgłoś się do nas na kontakt@pilkanahali.pl chwaląc się nam swoim wynikiem

3. My wyślemy Ci voucher na darmowe zajęcia z trenerem mając nadzieję, że Twój apetyt do pracy tylko wzrośnie :)

4. Z vouchera będziesz mógł skorzystać w przeciągu 30 dni. Jego wykorzystanie nie będzie traktowane jako kolejna obecność na zajęciach. Jednocześnie nie będzie przerywać gromadzonych obecności, dzięki temu będziesz mógł z niego skorzystać w najlepszym dla Ciebie moemncie.Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń:

+48  22 30 78 455

 

Regulamin - sprawdź tutaj!