Data: czwartek , 27 luty 2020

Godzina: 17:30-19:30

Cennik

25.00 zł - pojedyncza gra

Liczba osób zapisanych: 14 /18

Minimalna liczba osób: 8

Zajęcia z instruktorem: nie

Płeć: Mieszane

Minimalny wiek: 18

Maksymalny wiek: -

Koordynator: Kuba Skwarek


Dyscyplina: Siatkówka


Poziom zaawansowania: Średniozaawansowany

Oceń swój poziom zaawansowania. Zapoznaj się z tabelą wymagań.


Drogi Graczu!Sparing Day - bardzo się cieszymy, że będziesz w tym dniu razem z nami! Powalcz o zwycięstwo i najważniejsze wspaniałą zabawę z dawką sportowej radości przez pełne dwie godziny!W sparingu biorą udział 3 zespoły !

Zgłoś się do nas z całą swoją drużyną i razem pokażcie wszystkim swoje umiejętności (pamiętaj aby wcześniej poinformować o tym, m.in. poprzez mail: [email protected]).

Jeśli zgłaszasz się solo - nie ma problemu, podział na zespół zrobimy już na miejscu! To z kim zagrasz z pewnością okaże się miłą niespodzianką :D


Sędzią na sparingu będzie jeden z naszych trenerów Kuba Skwarek - trener kadetek w KS Metro Warszawa. Poznaj instruktora jeszcze przed treningiem i przeczytaj krótką notatkę o nim.Zachęcamy do zapisów jak najliczniej, im więcej nas tym rywalizacja sportowa wskakuje na wyższy poziom - daj znać znajomym! :D

Nie zapomnij zabrać nakolanników, które mogą się przydać podczas spektakularnych obron!
Z pewnością przyda się butelka wody ;)!

Prosimy o przybycie z 10 minutowym wyprzedzeniem, aby na spokojnie przygotować się do treningu. Czas po zajęciach jest równie ważny, nie pozwalajmy czekać kolejnym grupom na swój trening. Starajmy się kończyć zajęcia punktualnie i sprawnie :) Wykorzystajmy w pełni dostęp do hali sportowej.
Udanej gry w sportowej atmosferze!

Ps. Jeżeli zapisałeś się za pomocą karty MultiSport, pamiętaj aby zabrać ją ze sobą wraz z dokumentem tożsamości i przed treningiem wpisać się do raportu u Koordynatora zajęć!

Na obiekcie panuje zakaz spożywania alkoholu i palenia wyrobów tytoniowych.
Coraz bardziej popularne hulajnogi elektryczne prosimy zostawić przed budynkiem, w którym odbywają się zajęcia :)


Najważniejsze informacje na temat korzystania z serwisu PilkaNaHali.pl znajdują się tutaj - zobacz. Organizatorem wydarzenia jest Zespół PilkaNaHali.pl.

Chcesz wrzucić swoje zajęcia na nasz portal, który odwiedza tysiące osób miesięcznie? Chcesz przy tym korzystać z możliwości ukrywania zapisów dla wybranej grupy ludzi lub honorowania kart MultiSport? Zobacz tutaj.

WYKUP MIEJSCE NA WYDARZENIE (25.00 ZŁ) Zapisz znajomego (25.00 ZŁ)
Miedziana 8+Warszawa

Opis obiektu

Wejście na halę sportową szkoły od ul. Twardej.